Naše služby

Dbáme na správnou a kvalitní práci spolu s férovým přístupem
k zákazníkům. Poradíme vhodné řešení a odborně zaškolíme, jak naše zařízení používat. Naučíme vás používat dálkové odečty a poskytneme vzdálenou podporu.

Výkup starých měřičů

Staré vodoměry necháváme rozebírat v chráněné dílně, kde pracují tělesně postižení lidé na které tímto přispíváme. 

Výkup starých měřičů1

Rozúčtování energií

Zajistíme pro vás rozúčtování VDM, KMT i RTN dle platných norem ČR i SR, včetně zavedení všech koeficientů i podlahových ploch. Zajišťujeme emailovou i telefonickou podporu pro řešení vzniklých reklamací. Rozúčtování umožňuje přístup online, případně skrze aplikaci LORAMETR.

Rozúčtování energií1

Odečet měřičů energií

V případě vašeho zájmu pro vás zajistíme odečet měřičů, buď ve formě vypsaného montážního protokolu, nebo dálkově.

Odečet měřičů energií1

Instalace odkalovacích filtrů

Zabýváme se instalací kvalitních odkalovacích filtrů Honeywell pro bytové domy. Filtr slouží k odstraňování mechanických částic, usazenin a písku z pitné vody, tím jsou zároveň chráněna veškerá zařízení umístěné za tímto filtrem.

Instalace odkalovacích filtrů1

Instalace úpraven vody

Pokud vás trápí tvrdá voda, která způsobuje zarůstání potrubí a rychlejší degradaci materiálu, máme pro vás řešení v podobě obslužných i bezobslužných úpraven vody.

Instalace úpraven vody1

Osvětlení společných prostor

Pro bytové domy máme v nabídce úsporná LED svítidla vyvinutá pro osvětlení společných bytových prostor. Světla mohou být vybavena chytrými detektory, nebo nouzovými moduly. Kvalitní hliníkové chlazení a předřadníky nám umožňuji poskytovat záruku 5 let.

Osvětlení společných prostor1

Montáže měřičů vody a tepla

Jsme certifikovaná firma u ČMI, naši montážníci pečlivě a s potřebnou péčí provedou výměnu kdekoliv na území ČR i SR, včetně vyhotovení montážního protokolu, nebo vytvoření technického posudku stavu rozvodů vody.

Montáže měřičů vody a tepla1

Opravy a výměny požárních rozvodů.

Náš montážní tým dbá na vysokou kvalitu při montáži potrubních rozvodů. Používáme nové materiály a dobře víme na co dávat pozor. To nám umožňuje poskytovat záruku na celé dílo, včetně materiálu i práce – a to na 20 let.

Opravy a výměny požárních rozvodů.1

Kvalitně odvedená práce je vizitkou naší společnosti